OFFICE

Kraków

SAWIG Office

SAWIG Office to nowoczesny obiekt handlowo-usługowy, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Nowa inwestycja SAWIG Invest Group jest idealną ofertą dla firm, które cenią wysoką jakość oraz oryginalną i funkcjonalną architekturę. Przeszklona elewacja nadaje budynkowi eleganckiego charakteru a przestronne wnętrza zapewniają swobodę aranżacji oraz maksymalny komfort pracy. SAWIG Office to połączenie oryginalnej architektury, najwyższej jakości materiałów oraz praktycznych rozwiązań.

Łączna powierzchnia
ok. 3 000 m2

5 kondygnacji

Standard budynków biurowych “A”

Parking podziemny

Atrakcyjna lokalizacja

Galeria:

( Kliknij i zobacz )

Architektura

Przy realizacji projektu, inwestor postawił na komfort i energooszczędność. Stąd przeszklona elewacja, która nadaje budynkowi biurowego charakteru, a dodatkowo wykorzystuje naturalne światło do doświetlenia oraz ogrzania wnętrz, co znacznie zredukuje zużycie energii elektrycznej.

Recepcja

„Centrum dowodzenia", czyli recepcja jest zlokalizowana w eleganckim lobby, skąd użytkownicy mogą dostać się na każde z pięter, korzystając z cichobieżnych wind lub klatki schodowej. Przewidziano również miejsca postojowe na rowery.