loader image

Sawig Invest Group

Budujemy dla Was już ponad 12 lat

SAWIG INVEST GROUP

Sawig Invest Group to dynamiczna firma inwestycyjna, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów deweloperskich na rynku nieruchomości. Z pasją i innowacyjnym podejściem, tworzymy wyjątkowe osiedla mieszkaniowe i nowoczesne obiekty biurowe, łącząc atrakcyjną lokalizację, funkcjonalne rozwiązania i wysoką jakość.

TWÓRZ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ PEŁNĄ MOŻLIWOŚCI

W Sawig Invest Group wierzymy w siłę innowacji, kreatywności i determinacji. Nasze projekty są tworzone z myślą o przyszłości, zarówno Twojej, jak i całej społeczności. Dając Ci możliwość współtworzenia przyszłości, zapewniamy Ci swobodę wyboru, elastyczność i wsparcie w realizacji Twoich marzeń.

SAWIG INVEST GROUP

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamiczną spółką inwestycyjną, która działa na rynku nieruchomości, specjalizując się w kompleksowej realizacji projektów deweloperskich na rynku mieszkaniowym i biurowym. Nasza firma powstała z pasji do innowacyjnych rozwiązań i połączenia kompetencji w branży finansowej z wiedzą deweloperską.

Nasza firma na silne fundamenty w postaci doświadczenia, które od 2009 roku zdobywaliśmy w różnych sektorach gospodarki. Dotychczasowe realizowane przez nas przedsięwzięcia biznesowe odniosły sukces, a wszystko to dzięki zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom, wiedzy, zaangażowaniu i stawianiu na rozwój.

W Sawig Invest Group kładziemy nacisk na jakość premium we wszystkich naszych inwestycjach, niezależnie od segmentu cenowego. Nasze projekty powstają z myślą
o klientach i ich potrzebach, łącząc atrakcyjną lokalizację, wyjątkową architekturę oraz funkcjonalne rozwiązania. Dzięki temu tworzymy wygodne osiedla mieszkaniowe
i nowoczesne obiekty biurowe, które z dumą prezentujemy i rozwijamy.

Nasza misja opiera się na haśle „better, stronger, happier day by day”. Dążymy do nieustannego rozwoju i doskonalenia siebie jako organizacji biznesowej. Naszym celem jest zdobywanie nowych rynków i rozwijanie się razem z naszymi partnerami. W rezultacie pragniemy budować poczucie szczęścia, które jest kluczowe zarówno na poziomie osobistym, jak i w biznesie, pracy oraz inwestycjach.

Nasze wartości

W Sawig Invest Group kierujemy się wartościami, które są dla nas niezwykle istotne:

Rozwaga

Każda inwestycja wiąże się z oceną wielu różnych elementów, w tym z oceną ryzyka. W
Sawig Invest Group działamy innowacyjnie, w sposób przemyślany i rozważny,
minimalizując ryzyko i analizując konsekwencje.

Zaufanie

Budowanie zaufania ma dla nas ogromne znaczenie. Dążymy do tego, by relacja i
współpraca z każdym klientem przebiegała pomyślnie, w pełnym zaufaniu i szacunku. Każdy
etap naszego działania służy wzmacnianiu tych wartości.

Dynamika

Stale się rozwijamy i dążymy do tego, aby być lepsi i silniejsi każdego dnia. Konsekwentnie realizujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowe cele, rozwijając naszą dynamiczną strukturę.

Innowacyjność

W Sawig Invest Group wierzymy, że innowacyjność jest kluczem do rozwoju. Stale poszukujemy nowych rozwiązań w dziedzinie inwestycji, strategii finansowych oraz projektowania przestrzeni do życia i pracy, by osiągać długoterminowy sukces.

Jak pracujemy?

W Sawig Invest Group kładziemy nacisk nie tylko na ostrożne podejście, ale również na nieustanne poszukiwanie nowych, innowacyjnych strategii inwestycyjnych. Dzięki temu tworzymy wyjątkowy model biznesowy, który gwarantuje dynamiczny rozwój i ekspansję naszej działalności. Nasza firma opiera swoją strategię na synergii wiedzy deweloperskiej oraz wieloletnim doświadczeniu w branży finansowej. Dowodem na skuteczność tej strategii są nasze zrealizowane inwestycje o łącznej wartości przewyższającej 300 mln złotych. Kluczowe aspekty naszego podejścia to:

Skontaktuj się z nami

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę.
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.